Nr artykułu:
92421
Oświetlenie wpuszczane LED
Nova Plus GU10 Flat
IP65 93mm 4,9W 550lm 230V ściemnialny 4000K żelazo szczotkowane
IP65 93mm 4,9W 550lm 230V ściemnialny 4000K żelazo szczotkowane
163,95 zł*
z VAT.
- Szczególnie płaski odbłyśnik gu10 Flat – idealny przy minimalnej przestrzeni
- Łatwy montaż i modernizacja dzięki standardowej średnicy otworu 68 mm
- Możliwość ściemniania jasności
Oświetlenie wpuszczane LED Nova Plus GU10 Flat IP65 93mm 4,9W 550lm 230V ściemnialny 4000K żelazo szczotkowane
Lampa wpuszczana LED żelazo szczotkowane NovaPlus o mocy 4,9 W zachwyca nie tylko swoimi funkcjami technicznymi, ale także płaskim odbłyśnikiem Gu10 Flat. Dzięki głębokości montażu wynoszącej zaledwie 55 mm idealnie nadaje się do montażu w płaskich sufitach podwieszanych. Dzięki stopniowi ochrony IP65 oprawa wpuszczana jest wyjątkowo wytrzymała i może być bez obaw instalowana w łazience lub na zewnątrz. Temperatura barwowa 4000 K zapewnia funkcjonalne, neutralne białe światło, które dzięki funkcji obrotu można skierować dokładnie tam, gdzie jest potrzebne. W razie potrzeby jasność można ściemniać w sposób ciągły. Zintegrowana funkcja pamięci zapisze ostatnio wybrany poziom przyciemnienia do następnego włączenia. Standardowa średnica otworu wynosząca 68 mm umożliwia szybkie umieszczenie oprawy oświetleniowej i jej elastyczny montaż. Solidne metalowe pierścienie zapewniają wysokiej jakości wygląd i gwarancję długotrwałego użytkowania.
- Szczególnie płaski odbłyśnik gu10 Flat – idealny przy minimalnej przestrzeni
- Łatwy montaż i modernizacja dzięki standardowej średnicy otworu 68 mm
- Możliwość ściemniania jasności
- Funkcja pamięci zapisuje ostatnio używany poziom do następnego włączenia
- Temperatura barwowa: 4000 K – biel neutralna
- IP65 ochrona przed strumieniem wody do pomieszczeń wilgotnych lub na zewnątrz
- Wysokiej jakości materiały zapewniające długotrwałe użytkowanie
| Wymiary | |
|---|---|
| Średnica | 93 mm |
| Średnica wbudowania | 83 mm |
| głębokość montażu | 75 mm |
| głębokość pustej przestrzeni | 60 mm |
| ciężar netto | 260 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kształt | okrągły |
| Typ konstrukcyjny żarówka | Reflektor |
| Kolor | żelazo szczotkowane |
| Materiał | Tworzywo sztuczne, Aluminium |
| Nierdzewny | nierdzewny |
| Montaż | |
|---|---|
| Zalecane miejsce montażu | Montaż ścienny |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (LED Module) | E |
| Zużycie energii | 5 kWh_1000h |
| Żywotność | |
|---|---|
| Trwałość | 25000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Temperatura barwy | Neutralna biel, 4000 K |
| Znamionowy strumień światła | 550 lm |
| Jednolitość barwy (SDCM) | 6 |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Kątem wiązki światła | 36 ° |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Możliwość ściemniania | ze ściemniaczem R+C do transformatorów elektr.+lamp 230 V |
| Sterowanie ściemnianiem | ze ściemniaczem |
| Z żarówką | tak |
| Właściwości źródła światła | W zestawie wymienna żarówka |
| Zakres obrotowy | 30 ° |
| Moc zaoszczędzona | 62 W |
| stropień ochrony IP | Montaż ścienny IP65 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności II |
| Cokół/oprawka | GU10 |
| Technika | LED |
| Wyposażenie | 4,9 W |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 1 Źródło światła może być wymienione przez użytkownika końcowego bez trwałego uszkodzenia oprawy. |
| Możliwość regulacji | możliwość obracania/odchylania |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |






















