Nr artykułu:
92071
Panel wpuszczany LED
Panel wpuszczany LED IP44 okrągły 170mm 12W 850lm 4000K Chrom matowy
IP44 okrągły 170mm 12W 850lm 4000K Chrom matowy
IP44 okrągły 170mm 12W 850lm 4000K Chrom matowy
125,95 zł*
z VAT.
- Pojedyncza lampa wraz z modułem LED
- Technologia LED pozwala zaoszczędzić do 80% energii w porównaniu z tradycyjnymi żarówkami
- Temperatura barwowa: 4000 K – biel neutralna
Panel wpuszczany LED IP44 okrągły 170mm 12W 850lm 4000K Chrom matowy
Panele LED ze stopniem ochrony IP44 są specjalnie chronione przed wnikaniem bryzgów wody do oprawy i dlatego nadają się idealnie stosowania w wilgotnych pomieszczeniach. W wewnętrznych łazienkach zastępują idealnie brakujące okno – łazienka jest rozświetlona równomiernie, jasno i nieoślepiająco. Dzięki niewielkiej głębokości montażu panele wpuszcz. można montować w prawie każdym suficie podwieszanym. Ponadto, dzięki efektywnej technice LED, kryją w sobie duży potencjał energooszczędności, przyczyniając się do oszczędności pieniędzy.
- Pojedyncza lampa wraz z modułem LED
- Technologia LED pozwala zaoszczędzić do 80% energii w porównaniu z tradycyjnymi żarówkami
- Temperatura barwowa: 4000 K – biel neutralna
- Ochrona IP: IP44 – ochrona przed rozpryskami wody
- W zestawie skrzynka przyłączeniowa z podwójnym zaciskiem szybkiego montażu do połączenia szeregowego
| Wymiary | |
|---|---|
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 5 mm |
| Średnica | 170 mm |
| Średnica wbudowania | 150 mm |
| głębokość montażu | 35 mm |
| głębokość pustej przestrzeni | 20 mm |
| ciężar netto | 255 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kształt | okrągły |
| Kolor | Chrom matowy |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Nierdzewny | nierdzewny |
| Montaż | |
|---|---|
| Zalecane miejsce montażu | Montaż ścienny |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (LED Module) | E |
| Żywotność | |
|---|---|
| Trwałość | 30000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Temperatura barwy | Neutralna biel, 4000 K |
| Znamionowy strumień światła | 850 lm |
| strumień światła modułu LED | 1262 lm |
| Kątem wiązki światła | 120 ° |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Z żarówką | tak |
| Właściwości źródła światła | Wbudowane źródło światła (nie można wymienić) |
| Moc zaoszczędzona | 86 W |
| stropień ochrony IP | Montaż ścienny IP44 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności II |
| Technika | LED |
| Wyposażenie | 12 W |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 3 Źródło światła nie jest wymienialne, oprawa musi zostać wymieniona.|6 Urządzenie zasilające nie jest wymienialne, oprawa musi zostać wymieniona. |
| Pobierana moc | 12 W |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| Znak MM | Znak MM |
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |















