246,95 zł*
z VAT.
- Nie zapomnij: zamów odpowiednią żarówkę (E14)!
- Lampa stołowa do oświetlenia salonu, sypialni lub jadalni
- Tworzy piękne akcenty świetlne i idealnie pasuje do nowoczesnych trendów w aranżacji wnętrz
Pauleen Lampa stołowa Fancy Sculpt E14 max. 20W Taupe/Kremowy
Stylowe akcenty do nowoczesnego mieszkania - lampa stołowa Fancy Sculpt zachwyca stylową i elegancko zaprojektowaną podstawą lampy w kolorze kremowym, która jest wykonana z wysokiej jakości ceramiki. Abażur z tkaniny w kolorze taupe doskonale uzupełnia design i zapewnia przyjemne, miękkie rozproszenie światła. Ta nowoczesna oprawa z dużą dbałością o szczegóły tworzy imponujące akcenty świetlne i harmonijnie wtapia się we współczesne koncepcje wyposażenia wnętrz. Idealna do oświetlania salonów, sypialni lub jadalni, lampa stołowa Fancy Sculpt nadaje każdemu pomieszczeniu wyjątkową atmosferę. Dzięki maksymalnej mocy 20 W i oprawce E14 jest nie tylko funkcjonalna, ale także stanowi element dekoracyjny. Ważne: pasujące źródło światła (E14) należy zamówić w tym samym czasie, aby lampę można było natychmiast uruchomić.
- Nie zapomnij: zamów odpowiednią żarówkę (E14)!
- Lampa stołowa do oświetlenia salonu, sypialni lub jadalni
- Tworzy piękne akcenty świetlne i idealnie pasuje do nowoczesnych trendów w aranżacji wnętrz
- Nowoczesna lampa z dbałością o szczegóły
| Wymiary | |
|---|---|
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 410 mm |
| Średnica | 230 mm |
| ciężar netto | 891 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kształt | okrągły |
| Kolor | Taupe, Kremowy |
| Materiał | Ceramika, Tkanina |
| przewód w oplocie tekstylnym | Kabel w opl tekstylnym |
| Złącza | |
|---|---|
| wtyczka sieciowa | Wtyczka euro (Typ C-CEE 7/16) |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Z żarówką | nie |
| Właściwości źródła światła | Bez źródła światła |
| maks. moc | max. 20 W |
| stropień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności II |
| Cokół/oprawka | E14 |
| Technika | Oprawa oświetleniowa bez żarówki |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 1 Źródło światła może być wymienione przez użytkownika końcowego bez trwałego uszkodzenia oprawy. |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |


















