310,95 zł*
z VAT.
- Nowoczesna lampa z dbałością o szczegóły
- Tworzy piękne akcenty świetlne i idealnie pasuje do nowoczesnych trendów w aranżacji wnętrz
- Lampa stołowa do oświetlenia salonu, sypialni lub jadalni
Pauleen Lampa stołowa Mystic Shine E14 max. 20W Biały/Czarny
Odkryj lampę stołową Pauleen Mystic Shine - idealny dodatek do Twojego domu! Dzięki nowoczesnemu designowi w czerni i bieli tworzy stylowe akcenty świetlne w salonie, sypialni lub jadalni. Ta lampa stołowa została wykonana z wielką dbałością o szczegóły i doskonale wpisuje się w aktualne trendy mieszkaniowe. Dodaje przytulnej atmosfery do każdego pomieszczenia i zapewnia przyjemne oświetlenie. Wysokiej jakości tkanina i materiały ceramiczne sprawiają, że lampa przyciąga wzrok. Dopasowane źródło światła (E14) tworzy czarującą grę światła.
- Nowoczesna lampa z dbałością o szczegóły
- Tworzy piękne akcenty świetlne i idealnie pasuje do nowoczesnych trendów w aranżacji wnętrz
- Lampa stołowa do oświetlenia salonu, sypialni lub jadalni
- Nie zapomnij: zamów odpowiednią żarówkę (E14)!
| Wymiary | |
|---|---|
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 440 mm |
| Średnica | 260 mm |
| ciężar netto | 1373 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kształt | okrągły |
| Kolor | Biały, Czarny |
| Materiał | Ceramika, Tkanina |
| Złącza | |
|---|---|
| wtyczka sieciowa | Wtyczka euro (Typ C-CEE 7/16) |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Z żarówką | nie |
| Właściwości źródła światła | Bez źródła światła |
| maks. moc | max. 20 W |
| stropień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności II |
| Cokół/oprawka | E14 |
| Technika | Oprawa oświetleniowa bez żarówki |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 1 Źródło światła może być wymienione przez użytkownika końcowego bez trwałego uszkodzenia oprawy. |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |





















