184,95 zł*
z VAT.
- W zestawie kabel, wtyczka i przełącznik na przewodzie włącz/wyłącz – nie wymaga montażu ani instalacji
- Tworzy przytulną atmosferę w salonie, sypialni, przedpokoju i wielu innych pomieszczeniach
- Nie zapomnij: zamów od razu odpowiednią żarówkę!
Pauleen Lampa stołowa Shiny Diamond E27 max. 20W Czarny
Wysokogatunkowa podstawa lampy stołowej Shiny Diamond zapewnia stabilność. Podstawa i klosz wyróżniają się tym samym kolorem: błyszcząca podstawa w kolorze czarnym doskonale pasuje do czarnego, tekstylnego klosza. Proste, nowoczesne wzornictwo dyskretnie wpisuje się w każde pomieszczenie i zapewnia przytulne oświetlenie, tworzące indywidualną atmosferę. Oprawa stołowa Shiny Diamond jest dostarczana wraz z przewodem, wtyczką oraz przełącznikiem na przewodzie do włączania i wyłączania. Twój produkt marki Pauleen jest więc bardzo prosty: wystarczy ustawić, umieścić żarówkę i gotowe. Oferowane przez Pauleen koncepcje oświetlenia dekoracyjnego pozwalają stworzyć przytulną atmosferę we własnym domu.
- W zestawie kabel, wtyczka i przełącznik na przewodzie włącz/wyłącz – nie wymaga montażu ani instalacji
- Tworzy przytulną atmosferę w salonie, sypialni, przedpokoju i wielu innych pomieszczeniach
- Nie zapomnij: zamów od razu odpowiednią żarówkę!
| Wymiary | |
|---|---|
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 305 mm |
| Średnica | 200 mm |
| ciężar netto | 718 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kształt | okrągły |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | metal, Poliester, Bawełna |
| Złącza | |
|---|---|
| wtyczka sieciowa | Wtyczka euro (Typ C-CEE 7/16) |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Z żarówką | nie |
| Właściwości źródła światła | Bez źródła światła |
| maks. moc | max. 20 W |
| stropień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności II |
| Cokół/oprawka | E27 |
| Technika | Oprawa oświetleniowa bez żarówki |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 1 Źródło światła może być wymienione przez użytkownika końcowego bez trwałego uszkodzenia oprawy. |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |




















