206,95 zł*
z VAT.
- Światło tam, gdzie lubisz: bezprzewodowe dzięki zasilaniu bateryjnemu
- Zasilanie bateryjne lub akumulatorowe
- Przełącznik włączania/wyłączania na spodzie lampy
Pauleen Mobilna oprawka stołowa Mobile Glow 2700K 25lm 0,2W Satynowy/Czarny
Nowoczesny wygląd w modnym kolorze czarnym oraz satynowane szkło sprawiają, że przenośna latarnia Glow daje przyjemne, miękkie światło. Zasilana na baterie lub akumulatory, tworzy harmonijną atmosferę na zewnątrz budynków. Po długim wieczorze pod gołym niebem latarnia automatycznie się wyłącza dzięki 6-godzinnemu regulatorowi czasowemu, a dzięki ochronie przed bryzgami wody IP44 doskonale nadaje się do stosowania na zewnątrz.
- Światło tam, gdzie lubisz: bezprzewodowe dzięki zasilaniu bateryjnemu
- Zasilanie bateryjne lub akumulatorowe
- Przełącznik włączania/wyłączania na spodzie lampy
- IP44 – ochrona przed rozpryskami wody, również na zewnątrz
- Mobilna lampa zewnętrzna z akumulatorem
- Idealny na balkon lub do ogrodu
| Wymiary | |
|---|---|
| Średnica | 160 mm |
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 380 mm |
| ciężar netto | 850 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kształt | okrągły |
| Kolor | Satynowy, Czarny |
| Materiał | metal, Tworzywo sztuczne, Szkło |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 25 lm |
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 2700 K |
| strumień światła modułu LED | 30 lm |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 0,2 W |
| Właściwości źródła światła | Wbudowane źródło światła (nie można wymienić) |
| Technika | LED |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| stropień ochrony IP | IP44 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności III |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 3 Źródło światła nie może być wymienione, oprawa musi zostać wymieniona. |
| Pobierana moc | 0,2 W |
| napięcie | 3 V |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |






















