Nr artykułu:
94191
Plug & ShineListwy LED
Taśma LED ciepła biel Pojedynczy strip
5m IP67 31W 2500lm 3000K
5m IP67 31W 2500lm 3000K
546,95 zł*
z VAT.
- Możliwość łączenia ze wszystkimi oprawami oświetleniowymi i akcesoriami z serii Plug & Shine
- Nie zapomnij: zamów odpowiedni transformator!
- Za pomocą kontrolera Plug & Shine (patrz akcesoria) można ją włączać i ściemniać za pomocą pilota
Plug & Shine Listwy LED Taśma LED ciepła biel Pojedynczy strip 5m IP67 31W 2500lm 3000K
Strip LED Neon Plug & Shine jest całkowicie odporny na warunki atmosferyczne i można go podłączać bezpośrednio na końcu układu 24 V. Emituje jednorodne światło, dzięki czemu powstaje układana płynnie linia światła bez widocznych punktów LED. Dlatego nadaje się szczególnie do bezpośredniego oświetlania krawędzi drogi, na grządkę albo na krawędziach. Taśmę LED można przedłużyć tylko raz przy użyciu tej samej taśmy. Nie można podłączać żadnych kabli ani świateł. Do optymalnego mocowania zalecamy odpowiednie klipsy montażowe albo profil aluminiowy.
- Możliwość łączenia ze wszystkimi oprawami oświetleniowymi i akcesoriami z serii Plug & Shine
- Nie zapomnij: zamów odpowiedni transformator!
- Za pomocą kontrolera Plug & Shine (patrz akcesoria) można ją włączać i ściemniać za pomocą pilota
- Temperatura barwowa: 3000 K – ciepła biel
- Możliwość połączenia maksymalnie 2 listw
| Wymiary | |
|---|---|
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 20 x B: 10 mm |
| Długość | 5 m |
| ciężar netto | 977 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Nierdzewny | nierdzewny |
| Montaż | |
|---|---|
| Wykorzystanie | Do dekoracyjnego oświetlania ścieżek i obrzeży |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (skala od A do G) (LED Module) | F |
| Żywotność | |
|---|---|
| Trwałość | 30000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 2500 lm |
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 3000 K |
| strumień światła modułu LED | 3500 lm |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Sterowanie ściemnianiem | ze ściemniaczem |
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 31 W |
| Właściwości źródła światła | Wbudowane źródło światła (nie można wymienić) |
| Moc zaoszczędzona | 180 W |
| Technika | LED |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| stropień ochrony IP | IP67 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności III |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 3 Źródło światła nie może być wymienione, oprawa musi zostać wymieniona. |
| Pobierana moc | 31 W |
| napięcie | 24 V |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Transformator | |
|---|---|
| moc pozorna | 36 VA |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |










































