Nr artykułu:
94530
Plug & ShineOświetlenie LED bollard
Pin Pojedyncze światło
IP44 cylindryczny 360mm 3000K 5,5W 180lm 24V Antracyt Aluminium/Tworzywo sztuczne
IP44 cylindryczny 360mm 3000K 5,5W 180lm 24V Antracyt Aluminium/Tworzywo sztuczne
192,95 zł*
z VAT.
- Lampa słupkowa 24 V
- W zestawie szpikulec ułatwiający montaż i elastyczne zastosowanie
- Żarówka LED (na stałe zamontowana) w zestawie
Plug & Shine Oświetlenie LED bollard Pin Pojedyncze światło IP44 cylindryczny 360mm 3000K 5,5W 180lm 24V Antracyt Aluminium/Tworzywo sztuczne
Ta dyskretna listwa świetlna Plug & Shine o wysokości 360 mm przyciąga wzrok na chodnikach i podjazdach. Tworzy nieoślepiające akcenty świetlne, służy do orientacji i oświetla drogę do domu przyjemnym, ciepłą bielą światłem. Ochrona IP określa, jak dobrze oprawy oświetleniowe są chronione przed wnikaniem wody. Dzięki ochronie IP 44 listwa świetlna jest odporna na rozpryski wody, co umożliwia jej zastosowania w domu lub pod dachem.
- Lampa słupkowa 24 V
- W zestawie szpikulec ułatwiający montaż i elastyczne zastosowanie
- Żarówka LED (na stałe zamontowana) w zestawie
- Temperatura barwowa: 3000 K – ciepła biel
- Możliwość łączenia ze wszystkimi akcesoriami z serii Plug & Shine
- Nie zapomnij: zamów odpowiedni transformator!
| Wymiary | |
|---|---|
| Średnica | 20 mm |
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 360 mm |
| ciężar netto | 159 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kształt | cylindryczny |
| Kolor | Antracyt |
| Materiał | Tworzywo sztuczne, Aluminium |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (skala od A do G) (LED Module) | G |
| Żywotność | |
|---|---|
| Trwałość | 30000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 180 lm |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 3000 K |
| strumień światła modułu LED | 490 lm |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Sterowanie ściemnianiem | ze ściemniaczem |
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 5,5 W |
| Właściwości źródła światła | Wbudowane źródło światła (nie można wymienić) |
| Moc zaoszczędzona | 37 W |
| Technika | LED |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| stropień ochrony IP | IP44 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności III |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 3 Źródło światła nie może być wymienione, oprawa musi zostać wymieniona. |
| Pobierana moc | 5,5 W |
| napięcie | 24 V |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Transformator | |
|---|---|
| moc pozorna | 5,5 VA |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |



























