Nr artykułu:
5792
PremiumOświetlenie wpuszczane LED
Premium Oświetlenie wpuszczane LED IP44 okrągły 79mm GU10 max. 50W 230V ściemnialny Biały
IP44 okrągły 79mm GU10 max. 50W 230V ściemnialny Biały
IP44 okrągły 79mm GU10 max. 50W 230V ściemnialny Biały
94,95 zł*
z VAT.
- Lampa do zabudowy na 230 V LED, energooszczędne lub halogenowe źródła światła
- Materiał: cynkowo-aluminiowy
- Kolor: biały
Premium Oświetlenie wpuszczane LED IP44 okrągły 79mm GU10 max. 50W 230V ściemnialny Biały
Szlachetny materiał – wysoka jakość wykonania. Halogenowe oprawy wpuszczane 230 V z kolekcji Premium Line zapewniają przytulne oświetlenie i spełniają nawet najwyższe oczekiwania wobec jakości materiału i wzornictwa. W zależności od zastosowanego źródła światła, lampa ma możliwość ściemniania.
- Lampa do zabudowy na 230 V LED, energooszczędne lub halogenowe źródła światła
- Materiał: cynkowo-aluminiowy
- Kolor: biały
- Do tej oprawy pasują żarówki LED lub energooszczędne oraz żarówki z technologią halogenową.
- Stopień ochrony: IP44 (w przypadku montażu sufitowego) – szczególnie odpowiednia do łazienek i pomieszczeń wilgotnych
- Minimalna głębokość montażu: 90 mm
- Średnica: 79 mm
- Napięcie robocze: 230 V
- Klasa ochrony II
- Nie zapomnij: zamów od razu odpowiednią żarówkę!
- Szczególnie szybka i łatwa wymiana źródła światła dzięki sprytnemu systemowi Easy-Click.
| Wymiary | |
|---|---|
| Średnica | 79 mm |
| Średnica wbudowania | 70 mm |
| głębokość montażu | 90 mm |
| głębokość pustej przestrzeni | 75 mm |
| ciężar netto | 180 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kształt | okrągły |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Aluminium cynk |
| Nierdzewny | Nierdzewne aluminium |
| Montaż | |
|---|---|
| Zalecane miejsce montażu | Montaż ścienny |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Możliwość ściemniania | Oprawa jest ściemniana, możliwość ściemniania zależy od rodzaju zastosowanej żarówki. |
| Z żarówką | nie |
| Właściwości źródła światła | Bez źródła światła |
| maks. moc | max. 50 W |
| stropień ochrony IP | Montaż ścienny IP44 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności II |
| Cokół/oprawka | GU10 |
| Technika | Oprawa oświetleniowa bez żarówki |
| Wymienny | 1 Źródło światła może być wymienione przez użytkownika końcowego bez trwałego uszkodzenia oprawy. |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| Znak MM | Znak MM |
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |


























