59,95 zł*
z VAT.
- Ozdobna żarówka w modnym stylu vintage
- Z możliwością ściemniania w 3 stopniach za pomocą standardowego włącznika światła
- Funkcja pamięci zapisuje ostatnio używany poziom do następnego włączenia
Rustic Shine Standard 230V Żarówka LED E27 300lm 4,5W 1800K ściemnialny Złoty
Dekoracyjne żarówki LED Rustic Shine ze złotego szkła o mocy 300 lm i 4,5 W łączą nostalgiczny design z najnowocześniejszą technologią! Wykonana z wysokiej jakości litego szkła i wyposażona w bardzo cienkie żarniki w kształcie litery W, ta uniwersalna lampa jest szczególnie imponująca dzięki swojemu atrakcyjnemu wzornictwu. Nawet duże klosze są równomiernie oświetlone. Wizualnie, cienkie włókna przypominają rustykalne włókna tradycyjnych żarówek. Wnoszą one historyczny urok vintage do nowoczesnych koncepcji mieszkalnych i są bardziej ekonomiczne niż kiedykolwiek wcześniej dzięki wydajnej technologii LED. Jako dekoracyjne oświetlenie nastrojowe idealnie nadają się do lamp stołowych, ściennych lub sufitowych ze standardowymi gniazdami E27. Temperatura barwowa 1800 K, która skąpuje pomieszczenie w przytulnym złotym świetle, zapewnia przytulne, wszechstronne oświetlenie. W zależności od potrzeb, jasność można przyciemnić w trzech stopniach za pomocą standardowego przełącznika światła, aby stworzyć różne nastroje oświetleniowe - stonowane światło do relaksującej atmosfery kolacji lub jaśniejsze światło do codziennych czynności. Zintegrowana funkcja pamięci zapisuje ostatnio wybrane ustawienie do następnego włączenia, zapewniając maksymalną wygodę.
- Ozdobna żarówka w modnym stylu vintage
- Z możliwością ściemniania w 3 stopniach za pomocą standardowego włącznika światła
- Funkcja pamięci zapisuje ostatnio używany poziom do następnego włączenia
- Powierzchnia pokryta złotą powłoką i wyjątkowo cienkie włókna
- Wykonane z wysokiej jakości szkła
- Idealny do lamp stołowych, ściennych lub sufitowych ze standardowymi oprawami E27
- Oświetlenie dookoła zapewnia równomierne oświetlenie
- Wydajna technologia LED

| Wymiary | |
|---|---|
| Średnica | 60 mm |
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 105 mm |
| ciężar netto | 27 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Typ konstrukcyjny żarówka | Kształt standardowy |
| Kolor | Złoty |
| Materiał | Szkło |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Zużycie energii | 5 kWh_1000h |
| Żywotność | |
|---|---|
| Zawartość strumienia świetlnego na koniec żywotności znamionowej | 94 % |
| Trwałość | 15000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 300 lm |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Temperatura barwy | Złote światło, 1800 K |
| Jednolitość barwy (SDCM) | 6 |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Sterowanie ściemnianiem | 3-stopniowe ściemnianie ze standardowym przełącznikiem światła |
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 4,5 W |
| Właściwości źródła światła | Źródło światła |
| Moc zaoszczędzona | 28 W |
| Cokół/oprawka | E27 |
| Technika | LED |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 7 Nie dotyczy. |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Transformator | |
|---|---|
| moc pozorna | 8,5 VA |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |






















