Nr artykułu:
94265
SolarKinkiet zewnętrzny LED
Helena Lampa
IP44 3000K 56lm Antracyt
IP44 3000K 56lm Antracyt
281,95 zł*
z VAT.
- Automatyczne włączanie dzięki zintegrowanemu czujnikowi ruchu
- Temperatura barwowa: 3000 K – ciepła biel
- Ochrona IP: IP44 – ochrona przed rozpryskami wody
Solar Kinkiet zewnętrzny LED Helena Lampa Czujnik ruchu IP44 3000K 56lm Antracyt
Oprawa solarna Helena antracytowa oświetla Twoje ściany zewnętrzne. Dzięki praktycznej technologii solarnej do montażu nie jest wymagane przyłącze prądu. W ciągu dnia akumulator jest ładowany przez światło słoneczne, a po zapadnięciu zmroku zapala się światło funkcjonalne, gdy tylko ktoś się zbliży.
- Automatyczne włączanie dzięki zintegrowanemu czujnikowi ruchu
- Temperatura barwowa: 3000 K – ciepła biel
- Ochrona IP: IP44 – ochrona przed rozpryskami wody
| Wymiary | |
|---|---|
| Średnica | 176 mm |
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | T: 62 mm |
| ciężar netto | 355 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kształt | okrągły |
| Kolor | Antracyt |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Nierdzewny | nierdzewny |
| Cechy | |
|---|---|
| Czujniki | Czujnik ruchu z kontrolą zmierzchu (IR) |
| Żywotność | |
|---|---|
| Trwałość | 30000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 56 lm |
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 3000 K |
| strumień światła modułu LED | 300 lm |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 3 W |
| Właściwości źródła światła | Wbudowane źródło światła (nie można wymienić) |
| Moc zaoszczędzona | 28 W |
| Technika | LED |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Żywotność baterii | 1 h |
| stropień ochrony IP | IP44 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności III |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 3 Źródło światła nie może być wymienione, oprawa musi zostać wymieniona. |
| Pobierana moc | 3 W |
| napięcie | 3,7 V |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Transformator | |
|---|---|
| moc pozorna | 3 VA |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |
























