Nr artykułu:
28537
Standard 230V
Kropla LED E14
3x470lm 3x5,5W 2700K Opal
3x470lm 3x5,5W 2700K Opal
46,95 zł*
z VAT.
- Kompaktowa konstrukcja
- Temperatura barwowa: 2700 K – ciepła biel
Standard 230V Kropla LED E14 Zestaw 3 3x470lm 3x5,5W 2700K Opal
Żarówki w kształcie kropli wyróżniają się kompaktowym kształtem, dlatego są idealne do zastosowania w małych oprawach. Opakowanie zbiorcze umożliwia niedrogie przejście na wydajną technologię LED lub zrobienie zapasów. Żarówki dają przyjemne, ciepłobiałe światło.
- Kompaktowa konstrukcja
- Temperatura barwowa: 2700 K – ciepła biel

| Wymiary | |
|---|---|
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 81 mm |
| Średnica | 45 mm |
| ciężar netto | 45 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Typ konstrukcyjny żarówka | Kropla |
| Kolor | Opal |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna | F |
| Zużycie energii | 6 kWh_1000h |
| Żywotność | |
|---|---|
| zachowanie strumienia świetlnego po 6000 h | 80 % |
| Zawartość strumienia świetlnego na koniec żywotności znamionowej | 93 % |
| Liczba cykli włącz/wyłącz poprzedzająca przedwczesny koniec eksploatacji >= | 50000 |
| Trwałość | 15000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 2700 K |
| Znamionowy strumień światła | 470 lm |
| Jednolitość barwy (SDCM) | 6 |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Z żarówką | tak |
| Właściwości źródła światła | Źródło światła |
| Cokół/oprawka | E14 |
| Technika | LED |
| Wyposażenie | 5,5 W |
| liczba elementów wyposażenia | 3x |
| Wymienny | 7 Nie dotyczy. |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |





















