URailReflektor torowy
Theron Pojedynczy spot
1020lm 11W 3000K ściemnialny 230V Czarny matowy
1020lm 11W 3000K ściemnialny 230V Czarny matowy
- Idealne do szczególnie jasnego oświetlenia
- Wysoki współczynnik oddawania barw CRI wynoszący 90
- Z możliwością ściemniania w 3 stopniach za pomocą standardowego włącznika światła
URail Reflektor torowy Theron Pojedynczy spot 1020lm 11W 3000K ściemnialny 230V Czarny matowy
- Idealne do szczególnie jasnego oświetlenia
- Wysoki współczynnik oddawania barw CRI wynoszący 90
- Z możliwością ściemniania w 3 stopniach za pomocą standardowego włącznika światła
- Funkcja pamięci zapisuje ostatnio używany poziom do następnego włączenia
- Temperatura barwowa: 3000 K – ciepła biel
- Lampa systemowa URail
- Długa żywotność wynosząca 50 000 godzin
| Wymiary | |
|---|---|
| Średnica | 62 mm |
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 200 mm |
| ciężar netto | 305 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kształt | cylindryczny |
| Kolor | Czarny matowy |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Montaż | |
|---|---|
| URail Inline Adapter | Nie |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (skala od A do G) (LED Module) | C |
| Żywotność | |
|---|---|
| Trwałość | 50000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 1020 lm |
| Wskaźnik oddawania barw | > 90 Ra |
| Kątem wiązki światła | 60 ° |
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 3000 K |
| strumień światła modułu LED | 1915 lm |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Sterowanie ściemnianiem | 3-stopniowe ściemnianie ze standardowym przełącznikiem światła |
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 11 W |
| Właściwości źródła światła | Wbudowane źródło światła (nie można wymienić) |
| Moc zaoszczędzona | 121 W |
| Technika | LED |
| Możliwość regulacji | możliwość obracania i odchylania |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| stropień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności II |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 3 Źródło światła nie jest wymienialne, oprawa musi zostać wymieniona.|6 Urządzenie zasilające nie jest wymienialne, oprawa musi zostać wymieniona. |
| Pobierana moc | 13 W |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Transformator | |
|---|---|
| moc pozorna | 17 VA |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |































