Nr artykułu:
95650
URailZłącze
Flex II
227x18mm max. 1000W Sygnał biały
227x18mm max. 1000W Sygnał biały
118,95 zł*
z VAT.
- Łatwy montaż wtykowy
- Powierzchnia/kolor: biały
- Wizualnie prawie nie do odróżnienia od szyn
URail Złącze Flex II 227x18mm max. 1000W Sygnał biały
Za pomocą łącznika Flex można indywidualnie dostosować system szyn urail. W zależności od obszaru zastosowania i osobistych upodobań można połączyć ze sobą dwie szyny w łukach o maksymalnym kącie 90°. W tym celu łącznik wystarczy włożyć w szyny i zamocować z każdej strony za pomocą małej śrubki. Dzięki jednolitemu wzornictwu szyn i łączników przejścia są prawie niewidoczne.
- Łatwy montaż wtykowy
- Powierzchnia/kolor: biały
- Wizualnie prawie nie do odróżnienia od szyn
- Łatwa w pielęgnacji powierzchnia
- Do pokonywania krótkich odległości między dwoma szynami URail
| Wymiary | |
|---|---|
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 18 x B: 227 x T: 18 mm |
| ciężar netto | 115 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kolor | Sygnał biały |
| Materiał | metal, Tworzywo sztuczne |
| Montaż | |
|---|---|
| URail Inline Adapter | N.d. |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Z żarówką | nie |
| Właściwości źródła światła | Bez źródła światła |
| maks. moc | max. 1000 W |
| stropień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności I |
| Technika | Akcesoria bez żarówek |
| Wymienny | 7 Nie dotyczy. |
| Możliwość regulacji | możliwość regulacji |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |
























