Nr artykułu:
5074
Vintage EditionStandard 230V
Żarówka LED E27
3x680lm 3x6,5W 2500K Złoty
3x680lm 3x6,5W 2500K Złoty
155,95 zł*
z VAT.
- Zestaw zawiera 3x 28715
- Lampa ogólnego zastosowania do oświetlenia dookoła
- Temperatura barwowa: 2500 K – ciepła biel
Vintage Edition Standard 230V Żarówka LED E27 3x680lm 3x6,5W 2500K Złoty
Zestaw lamp zawiera 3 sztuki AGL. Żarówki ogólnego zastosowania emitują światło we wszystkich kierunkach. Nawet duże abażury są równomiernie oświetlone. Mają przyjemną, ciepłą, białą barwę światła. Wprowadź do swojego domu urok bez wyrzutów sumienia dzięki technologii LED.
- Zestaw zawiera 3x 28715
- Lampa ogólnego zastosowania do oświetlenia dookoła
- Temperatura barwowa: 2500 K – ciepła biel

| Wymiary | |
|---|---|
| Średnica | 60 mm |
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 106 mm |
| ciężar netto | 141 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Typ konstrukcyjny żarówka | Kształt standardowy |
| Kolor | Złoty |
| Materiał | Szkło |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (skala od A do G) | F |
| Zużycie energii | 7 kWh_1000h |
| Żywotność | |
|---|---|
| Zawartość strumienia świetlnego na koniec żywotności znamionowej | 75 % |
| Liczba cykli włącz/wyłącz poprzedzająca przedwczesny koniec eksploatacji >= | 50000 |
| zachowanie strumienia świetlnego przy 75% trwałości | 85 |
| Trwałość | 15000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 680 lm |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Temperatura barwy | Złote światło, 2500 K |
| Jednolitość barwy (SDCM) | 6 |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 6,5 W |
| Właściwości źródła światła | Źródło światła |
| Moc zaoszczędzona | 53 W |
| Cokół/oprawka | E27 |
| Technika | LED |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| liczba elementów wyposażenia | 3x |
| Wymienny | 7 nicht betroffen. |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |
























