- Zestaw zawiera 4x 28570
- Lampa ogólnego zastosowania do oświetlenia dookoła
- Temperatura barwowa: 2700 K – ciepła biel
Żarnik 230V 3-Step-Dim Żarówka LED E27 4x470lm 4x5W 2700K ściemnialny Przezroczysty
- Zestaw zawiera 4x 28570
- Lampa ogólnego zastosowania do oświetlenia dookoła
- Temperatura barwowa: 2700 K – ciepła biel

| Wymiary | |
|---|---|
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 104 mm |
| Średnica | 60 mm |
| ciężar netto | 216 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Typ konstrukcyjny żarówka | Kształt standardowy |
| Kolor | Przezroczysty |
| Materiał | Szkło |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna | F |
| Zużycie energii | 5 kWh_1000h |
| Żywotność | |
|---|---|
| zachowanie strumienia świetlnego po 6000 h | 85 % |
| Zawartość strumienia świetlnego na koniec żywotności znamionowej | 75 % |
| Liczba cykli włącz/wyłącz poprzedzająca przedwczesny koniec eksploatacji >= | 50000 |
| Trwałość | 15000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 2700 K |
| Znamionowy strumień światła | 470 lm |
| Jednolitość barwy (SDCM) | 6 |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Sterowanie ściemnianiem | 3-stopniowe ściemnianie ze standardowym przełącznikiem światła |
| Z żarówką | tak |
| Właściwości źródła światła | Źródło światła |
| Moc zaoszczędzona | 40 W |
| Cokół/oprawka | E27 |
| Technika | LED |
| Wyposażenie | 5 W |
| liczba elementów wyposażenia | 4x |
| Wymienny | 7 nicht betroffen. |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |





























