Nr artykułu:
28919
Żarnik 230V
Kropla LED E14
2x470lm 2x4,8W 4000K Mat
2x470lm 2x4,8W 4000K Mat
44,95 zł*
z VAT.
- Temperatura barwowa: 4000 K – biel neutralna
- Do wszystkich małych opraw oświetleniowych z E14
- Klasyczne piękno
Żarnik 230V Kropla LED E14 2x470lm 2x4,8W 4000K Mat
Matowe żarniki w kształcie kropli (pakiet 2 szt.) o temperaturze barwowej 4000 K, mocy 2 x 4,8 W i 2 x 470 lm zapewniają światło neutralnej bieli. Żarówki pasują do wszystkich standardowych gniazd E14. Dzięki kompaktowej konstrukcji żarniki w kształcie kropli idealnie nadają się do stosowania w małych oprawach oświetleniowych. Żarówki LED Paulmann z certyfikatem przyjazne dla oczu zapewniają komfortowe światło, które nie męczy oczu. Niezależnie od tego, czy pracujesz, czytasz, czy odpoczywasz, żarówki te zapewniają najlepszy komfort widzenia.
- Temperatura barwowa: 4000 K – biel neutralna
- Do wszystkich małych opraw oświetleniowych z E14
- Klasyczne piękno
- Oświetlenie pomieszczenia dookoła
- Ciepłe i przytulne światło w stylu żarnika węglowego
- Wydajna technologia LED

| Wymiary | |
|---|---|
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 78 mm |
| Średnica | 45 mm |
| ciężar netto | 26 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Typ konstrukcyjny żarówka | Kropla |
| Kolor | Mat |
| Materiał | Szkło |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna | F |
| Zużycie energii | 5 kWh_1000h |
| Żywotność | |
|---|---|
| Zawartość strumienia świetlnego na koniec żywotności znamionowej | 93 % |
| Trwałość | 15000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Temperatura barwy | Neutralna biel, 4000 K |
| Znamionowy strumień światła | 470 lm |
| Jednolitość barwy (SDCM) | 6 |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Z żarówką | tak |
| Właściwości źródła światła | Źródło światła |
| Moc zaoszczędzona | 40 W |
| Cokół/oprawka | E14 |
| Technika | LED |
| Wyposażenie | 4,8 W |
| liczba elementów wyposażenia | 2x |
| Wymienny | 7 Nie dotyczy. |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |
























