Nr artykułu:
28855
Żarnik 230V
LED świeca E14
250lm 2,7W 2700K Przezroczysty
250lm 2,7W 2700K Przezroczysty
36,95 zł*
z VAT.
- Retro świeca w modnym stylu vintage
- Ciepłe i przytulne światło w stylu żarnika węglowego
- Temperatura barwowa: 2700 K – ciepła biel
Żarnik 230V LED świeca E14 250lm 2,7W 2700K Przezroczysty
Świece w stylu retro z pełnego szkła, 2x250 lm, stanowią dekoracyjny element przyciągający wzrok, a ich ciepłobiałe światło tworzy przytulną atmosferę. Dzięki urokowi vintage i energooszczędnej technologii LED świece retro to oszczędny zamiennik w porównaniu ze starymi pożeraczami prądu.
- Retro świeca w modnym stylu vintage
- Ciepłe i przytulne światło w stylu żarnika węglowego
- Temperatura barwowa: 2700 K – ciepła biel
- Wydajna technologia LED

| Wymiary | |
|---|---|
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 97 mm |
| Średnica | 35 mm |
| ciężar netto | 26 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Typ konstrukcyjny żarówka | Świeca |
| Kolor | Przezroczysty |
| Materiał | Szkło |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna | F |
| Zużycie energii | 3 kWh_1000h |
| Żywotność | |
|---|---|
| Zawartość strumienia świetlnego na koniec żywotności znamionowej | 93 % |
| Liczba cykli włącz/wyłącz poprzedzająca przedwczesny koniec eksploatacji >= | 50000 |
| Trwałość | 15000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 2700 K |
| Znamionowy strumień światła | 250 lm |
| Jednolitość barwy (SDCM) | 6 |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Z żarówką | tak |
| Właściwości źródła światła | Źródło światła |
| Moc zaoszczędzona | 25 W |
| Cokół/oprawka | E14 |
| Technika | LED |
| Wyposażenie | 2,7 W |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 7 Nie dotyczy. |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Transformator | |
|---|---|
| moc pozorna | 4,5 VA |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |















