- Retro-AGL w modnym stylu vintage
- Oświetlenie pomieszczenia dookoła
- Temperatura barwowa: 1800 K – złote światło do 3000 K – ciepła biel
Żarnik 230V Żarówka LED E27 806lm 7W Dim to warm ściemnialny Przezroczysty
- Retro-AGL w modnym stylu vintage
- Oświetlenie pomieszczenia dookoła
- Temperatura barwowa: 1800 K – złote światło do 3000 K – ciepła biel
- Wydajna technologia LED

| Wymiary | |
|---|---|
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 106 mm |
| Średnica | 60 mm |
| ciężar netto | 30 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Typ konstrukcyjny żarówka | Kształt standardowy |
| Kolor | Przezroczysty |
| Materiał | Szkło |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna | E |
| Zużycie energii | 7 kWh_1000h |
| Żywotność | |
|---|---|
| Zawartość strumienia świetlnego na koniec żywotności znamionowej | 93 % |
| Liczba cykli włącz/wyłącz poprzedzająca przedwczesny koniec eksploatacji >= | 50000 |
| Trwałość | 15000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Temperatura barwy do | 3000 K |
| Temperatura barwy | Złote światło do Ciepła biel, 1800 K |
| Znamionowy strumień światła | 806 lm |
| Jednolitość barwy (SDCM) | 6 |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Zmiana barwy | Dim to warm |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Możliwość ściemniania | ze ściemniaczem R+C do transformatorów elektr.+lamp 230 V |
| Z żarówką | tak |
| Właściwości źródła światła | Źródło światła |
| Moc zaoszczędzona | 60 W |
| Cokół/oprawka | E27 |
| Technika | LED |
| Wyposażenie | 7 W |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 7 Nie dotyczy. |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |



























