Nr artykułu:
5324
ZestawOświetlenie lustrzane
Regula II 4 płomienie
E14 2700K 4x220lm 230V 4x2,6W ściemnialny Chrom/lustrzana kopuła bańki srebrny
E14 2700K 4x220lm 230V 4x2,6W ściemnialny Chrom/lustrzana kopuła bańki srebrny
476,95 zł*
z VAT.
Ten zestaw jest obniżony o 3,80 zł w porównaniu do pojedynczych elementów
- Praktyczny zestaw składający się z listwy świetlnej Regula II i 4 pasujących lampek do lusterka łazienkowego
- łatwy montaż dzięki tekstylnemu przełącznikowi kablowemu
- Temperatura barwowa: 2700 K – ciepła biel
Zestaw Oświetlenie lustrzane Regula II wraz z żródłem światła 4 płomienie E14 2700K 4x220lm 230V 4x2,6W ściemnialny Chrom/lustrzana kopuła bańki srebrny
Olśniewająco piękne – idealne rozwiązanie oświetleniowe do łazienki. Ten praktyczny zestaw zawiera listwę świetlną Regula II w kolorze chromu, lustro głowicy srebrne oraz 4 pasujące oprawy lustrzane. 4-punktowa oprawa lustrzana jest dostarczana z praktycznym przełącznikiem kablowym z tkaniny, dzięki czemu montaż jest dziecinnie prosty. Wymaga tylko jednego gniazdka, nie jest konieczne dodatkowe gniazdko ścienne. Dzięki nowoczesnemu i czystemu wzornictwu harmonijnie komponuje się z różnymi stylami wyposażenia wnętrz i przyciąga wzrok zarówno na toaletce, jak i w korytarzu. Długość 60 cm jest dostosowana do standardowych wymiarów luster. W zestawie znajdują się 4 chromowane lampki kroplowe do lusterek, lustro głowicy srebrne, które zapewniają efektowny wygląd hollywoodzkiego lusterka do makijażu! Dzięki mocy 4x2,6 W każda z nich emituje ciepłą biel światło we wszystkich kierunkach. Jasność można ściemniać zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Instalacja Regula II jest niezwykle prosta: można ją zamontować nad lub obok lustra na ścianie. Po wkręceniu żarówek kroplowych lub innych wybranych źródeł światła z gniazdem E14 jest ona teraz gotowa do użycia. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, aby stworzyć przyjemną atmosferę świetlną w łazience. Do czyszczenia opraw oświetleniowych najlepiej nadaje się miękka ściereczka – należy unikać stosowania ściereczek z mikrofibry. W zależności od zastosowanego źródła światła, lampa ma możliwość ściemniania.
- Praktyczny zestaw składający się z listwy świetlnej Regula II i 4 pasujących lampek do lusterka łazienkowego
- łatwy montaż dzięki tekstylnemu przełącznikowi kablowemu
- Temperatura barwowa: 2700 K – ciepła biel
- Możliwość ściemniania: regulowana intensywność oświetlenia dla indywidualnych nastrojów świetlnych
- Przyciąga wzrok przy toaletce, w łazience lub przedpokoju
- Nowoczesny, czysty design 4-płomiennej listwy świetlnej Regula
- Wydajna technologia LED
| Wymiary | |
|---|---|
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 75 x B: 600 x T: 50 mm |
| ciężar netto | 1100 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kształt | kwadratowy |
| Typ konstrukcyjny żarówka | Kropla |
| Kolor | Chrom, lustrzana kopuła bańki srebrny |
| Materiał | metal, Szkło |
| przewód w oplocie tekstylnym | Kabel w opl tekstylnym |
| Złącza | |
|---|---|
| wtyczka sieciowa | Wtyczka euro (Typ C-CEE 7/16) |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (LED Module) | G |
| Zużycie energii | 3 kWh_1000h |
| Żywotność | |
|---|---|
| Zawartość strumienia świetlnego na koniec żywotności znamionowej | 75 % |
| Liczba cykli włącz/wyłącz poprzedzająca przedwczesny koniec eksploatacji >= | 50000 |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 2700 K |
| Znamionowy strumień światła | 220 lm |
| Jednolitość barwy (SDCM) | 6 |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Możliwość ściemniania | Oprawa jest ściemniana, możliwość ściemniania zależy od rodzaju zastosowanej żarówki. |
| Z żarówką | tak |
| Właściwości źródła światła | W zestawie wymienna żarówka |
| Moc zaoszczędzona | 22 W |
| maks. moc | max. 4x40 W |
| stropień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności II |
| Cokół/oprawka | E14 |
| Technika | LED |
| Wyposażenie | 2,6 W |
| liczba elementów wyposażenia | 4x |
| Wymienny | 1 Lichtquelle ist ohne dauerhafte Beschädigung der Leuchte austauschbar durch Endanwender. |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |















