Nr artykułu:
94399
Zewnętrzna lampa ścienna
Lantea
IP44 91x237mm max. 15W 230V Antracyt Aluminium
IP44 91x237mm max. 15W 230V Antracyt Aluminium
290,95 zł*
z VAT.
- Możliwość swobodnego wyboru źródła światła
- Ochrona IP: IP44 – ochrona przed rozpryskami wody
- Do bezpośredniego podłączenia do napięcia 230 V
Zewnętrzna lampa ścienna Lantea IP44 91x237mm max. 15W 230V Antracyt Aluminium
Oprawa na ścianę zewnętrzną na napięcie 230 V, z krótkim zawieszeniem, zachwyca klasycznym wzornictwem i zapewnia równomierny rozsył światła i nieoślepiające oświetlenie dzięki rozproszonemu światłu. Konstrukcja nośna w kolorze ciemnoszarym oraz przezroczysty klosz szklany nadają nowoczesny wygląd. Jako źródła światła nadają się szczególnie filamenty całkowicie szklane w stylu Retro albo inteligentne źródła światła. Dzięki ochronie przed pyłem i bryzgami wody lampę można mocować na każdej ścianie zewnętrznej. Możliwość regulacji różnych funkcji czujnika ruchu za pomocą przełącznika dotykowego.
- Możliwość swobodnego wyboru źródła światła
- Ochrona IP: IP44 – ochrona przed rozpryskami wody
- Do bezpośredniego podłączenia do napięcia 230 V
- Nie zapomnij: zamów od razu odpowiednią żarówkę!
| Wymiary | |
|---|---|
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 237 x B: 91 x T: 144 mm |
| ciężar netto | 828 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kolor | Antracyt |
| Materiał | Aluminium |
| Nierdzewny | nierdzewny |
| Żywotność | |
|---|---|
| Trwałość | 30000 h |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Z żarówką | nie |
| Właściwości źródła światła | Bez źródła światła |
| maks. moc | max. 15 W |
| stropień ochrony IP | IP44 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności I |
| Cokół/oprawka | E27 |
| Technika | Oprawa oświetleniowa bez żarówki |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 1 Źródło światła może być wymienione przez użytkownika końcowego bez trwałego uszkodzenia oprawy. |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |

























