Nr artykułu:
954770
Złącze liniowe 189x57mm 2700K 5,8W 420lm 230V Chrom matowy
189x57mm 2700K 5,8W 420lm 230V Chrom matowy
189x57mm 2700K 5,8W 420lm 230V Chrom matowy
320,95 zł*
155,99 zł*
z VAT.
- Łatwy montaż wtykowy
- Żarówka LED (na stałe zamontowana) w zestawie
- Wydajna technologia LED
Złącze liniowe 189x57mm 2700K 5,8W 420lm 230V Chrom matowy
Stwórz swój indywidualny system szyn! Podświetlane złącza nie oślepiają, mają możliwość ściemniania i można je łatwo łączyć z innymi komponentami URail. Nadają się zarówno do montażu ściennego, jak i do montażu sufitowego.
- Łatwy montaż wtykowy
- Żarówka LED (na stałe zamontowana) w zestawie
- Wydajna technologia LED
| Wymiary | |
|---|---|
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 27 x B: 189 x T: 57 mm |
| długość użytkowa | 120 mm |
| ciężar netto | 153 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kolor | Chrom matowy |
| Materiał | metal |
| Montaż | |
|---|---|
| Zalecane miejsce montażu | Montaż ścienny |
| Żywotność | |
|---|---|
| Trwałość | 30000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 2700 K |
| Znamionowy strumień światła | 420 lm |
| strumień światła modułu LED | 501 lm |
| Kątem wiązki światła | 80 ° |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Możliwość ściemniania | ze ściemniaczem R, L, C (zastosowanie uniwersalne) |
| Z żarówką | tak |
| Właściwości źródła światła | Wbudowane źródło światła (nie można wymienić) |
| Moc zaoszczędzona | 42 W |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności II |
| Technika | LED |
| Wyposażenie | 5,8 W |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 3 Źródło światła nie może być wymienione, oprawa musi zostać wymieniona. |
| Pobierana moc | 5,85 W |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Transformator | |
|---|---|
| współczynnik sprawności statecznika | 0,99 |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |


















