Nr artykułu:
94926
Lampa podłogowa LED3-Step-Dim
Melira
2700K 1570mm 1025lm ${Dimmbar_Namng} 17,5W Czarny matowy/Złoty
2700K 1570mm 1025lm ${Dimmbar_Namng} 17,5W Czarny matowy/Złoty
836,95 zł*
z VAT.
- Elegancki design pierścienia w modnym kolorze złotym
- Nastrojowy efekt świetlny dzięki połączeniu światła pośredniego i bezpośredniego
- Możliwość łączenia z oprawami oświetleniowymi z serii Melira
Lampa podłogowa LED 3-Step-Dim Melira 2700K 1570mm 1025lm ${Dimmbar_Namng} 17,5W Czarny matowy/Złoty
Przyciąga wzrok i ma luksusowy charakter! Seria lamp Melira zachwyca eleganckim wzorem pierścieni w modnych kolorach: szczotkowanym złocie i czarnym matowym. Aby stworzyć spójną koncepcję oświetlenia, lampy stołowe, stojące, wiszące, a także oprawy ścienne/sufitowe z tej serii można dowolnie łączyć ze sobą. Oprawa podłogowa Melira nadaje nowoczesnym wnętrzom stylową i wyrazistą elegancję. Połączenie światła pośredniego, skierowanego do góry, oraz światła bezpośredniego, skierowanego w dół, zapewnia nastrojowy efekt świetlny. Przyjemną atmosferę zapewniają wbudowane diody LED w pierścieniach świetlnych, które emitują ciepłą biel o temperaturze barwowej 2700 K. Za pomocą przełącznika na przewodzie można włączać i wyłączać oprawę oświetleniową, a także przeprowadzać ściemnianie jasności w 3 stopniach (100%, 60% lub 20%). Oprawa oświetleniowa ma kabel tekstylny w dopasowanym kolorze. Wtyczkę można łatwo zmienić na wersję dla UE lub Wielkiej Brytanii dzięki systemowi zatrzaskowemu.
- Elegancki design pierścienia w modnym kolorze złotym
- Nastrojowy efekt świetlny dzięki połączeniu światła pośredniego i bezpośredniego
- Możliwość łączenia z oprawami oświetleniowymi z serii Melira
- Stylowa i wyrazista elegancja dla nowoczesnych pomieszczeń mieszkalnych
- Jasność regulowana w 3 stopniach
- Temperatura barwowa: 2700 K – ciepła biel
- Średnica pierścienia: 380 mm
| Wymiary | |
|---|---|
| Średnica | 380 mm |
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 1570 mm |
| ciężar netto | 3956 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kształt | okrągły |
| Kolor | Złoty, Czarny matowy |
| Materiał | metal |
| przewód w oplocie tekstylnym | Kabel w opl tekstylnym |
| Montaż | |
|---|---|
| Zalecane miejsce montażu | Montaż podłogowy |
| Złącza | |
|---|---|
| Z transformatorem wtyczki | Z transformatorem wtykowym wraz z wtyczką EU/UK |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (skala od A do G) (LED Module) | F |
| Żywotność | |
|---|---|
| Trwałość | 30000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 1025 lm |
| Wskaźnik oddawania barw | > 90 Ra |
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 2700 K |
| strumień światła modułu LED | 1920 lm |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Sterowanie ściemnianiem | 3-stopniowe ściemnianie ze zintegrowanym przełącznikiem |
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 17,5 W |
| Właściwości źródła światła | Wbudowane źródło światła (nie można wymienić) |
| Moc zaoszczędzona | 121 W |
| Technika | LED |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| stropień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności II |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 2 Źródło światła może być wymienione przez elektryka bez trwałego uszkodzenia oprawy oświetleniowej.|4 Urządzenie zasilające może być wymienione przez użytkownika końcowego bez trwałego uszkodzenia oprawy oświetleniowej. |
| Pobierana moc | 20 W |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Transformator | |
|---|---|
| moc pozorna | 38,5 VA |
| Wysokość transformatora | 75 mm |
| Szerokość transformatora | 40,5 mm |
| Głębokość transformatora | 80 mm |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |






























