Nr artykułu:
94928
Oświetlenie wiszące LED3-Step-Dim
Oświetlenie wiszące LED 3-Step-Dim Melira 2700K 1690lm 24W Czarny matowy/Złoty
2700K 1690lm 24W Czarny matowy/Złoty
2700K 1690lm 24W Czarny matowy/Złoty
640,95 zł*
z VAT.
- Elegancki design pierścienia w modnym kolorze złotym
- Nastrojowy efekt świetlny dzięki połączeniu światła pośredniego i bezpośredniego
- Możliwość łączenia z oprawami oświetleniowymi z serii Melira
Oświetlenie wiszące LED 3-Step-Dim Melira 2700K 1690lm 24W Czarny matowy/Złoty
Przyciągające wzrok i luksusowe! Seria opraw Melira zachwyca eleganckim pierścieniowym designem w modnym kolorze szczotkowanego złota i czarnym matowym. Oprawy stołowe, podłogowe, wisiorek, ścienne i Deckz tej serii można elastycznie łączyć, tworząc jednolitą koncepcję oświetleniową. Dzięki średnicy pierścienia wynoszącej 380 mm, oprawy wiszące nadają nowoczesnym przestrzeniom mieszkalnym stylowej i wyrazistej elegancji. Jej wysokość można łatwo i delikatnie regulować - bez użycia narzędzi! Współgranie światła pośredniego emitowanego w górę i bezpośredniego w dół tworzy nastrojowy efekt świetlny. Wbudowane w oprawy oświetleniowe diody LED, emitujące ciepłe, białe światło o temperaturze 2700 K, tworzą przyjemną atmosferę świetlną. Jasność można ściemniać do 3 poziomów (100%, 40% lub 10%) w zależności od potrzeb za pomocą standardowego przełącznika ściennego.
- Elegancki design pierścienia w modnym kolorze złotym
- Nastrojowy efekt świetlny dzięki połączeniu światła pośredniego i bezpośredniego
- Możliwość łączenia z oprawami oświetleniowymi z serii Melira
- Stylowa i wyrazista elegancja dla nowoczesnych pomieszczeń mieszkalnych
- Łatwa regulacja wysokości wisiorka bez użycia narzędzi
- Z możliwością ściemniania w 3 stopniach za pomocą standardowego włącznika światła
- Temperatura barwowa: 2700 K – ciepła biel
- Średnica pierścienia: 380 mm
| Wymiary | |
|---|---|
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 1200 mm |
| Średnica | 380 mm |
| Dlugosc zwisu | 15-120 cm |
| ciężar netto | 976 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kształt | okrągły |
| Kolor | Złoty, Czarny matowy |
| Materiał | metal |
| Montaż | |
|---|---|
| Zalecane miejsce montażu | Montaż ścienny |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (LED Module) | F |
| Żywotność | |
|---|---|
| Trwałość | 30000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 2700 K |
| Znamionowy strumień światła | 1690 lm |
| strumień światła modułu LED | 3130 lm |
| Wskaźnik oddawania barw | > 90 Ra |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Sterowanie ściemnianiem | 3-stopniowe ściemnianie ze standardowym przełącznikiem światła |
| Z żarówką | tak |
| Właściwości źródła światła | Wbudowane źródło światła (nie można wymienić) |
| Moc zaoszczędzona | 180 W |
| stropień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności II |
| Technika | LED |
| Wyposażenie | 24 W |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 2 Źródło światła może być wymienione przez elektryka bez trwałego uszkodzenia oprawy oświetleniowej.|5 Urządzenie zasilające może być wymienione przez elektryka bez trwałego uszkodzenia oprawy oświetleniowej. |
| Pobierana moc | 27 W |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Transformator | |
|---|---|
| moc pozorna | 27,6 VA |
| Wysokość transformatora | 28 mm |
| Szerokość transformatora | 43 mm |
| Głębokość transformatora | 139 mm |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |































